Повідомити про корупцію
Опубліковано 15 вересня 2022 року о 16:00

Шановний викривачу!

За наявності переконання, що інформація, яка стала Вам відома у зв’язку з трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням служби чи навчання або участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності є достовірною, Ви можете залишити повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) у діяльності Укрінфрапроекту та підприємств, що належать до сфери управління Укрінфрапроекту, використовуючи такі внутрішні канали повідомлень:

- за номером телефону: 044-257-02-14 (в робочий час);

- на електрону пошту: antykor@uip.gov.ua (цілодобово);

- на інформаційному ресурсі шляхом заповнення онлайн форми для повідомлень про корупцію (цілодобово);

- на поштову адресу: вул. Хотівська, 4 літера А, Київ, 03118, листом з позначкою «Про корупцію»;

- через спеціальну скриньку для повідомлень, розміщену в приміщенні за адресою: вул. Хотівська, 4 літера А, Київ;

- уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції Укрінфрапроекту на особистому прийомі.

 

Звертаємо Вашу увагу!

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону, які можуть бути перевірені.

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону, здійснене через внутрішні канали повідомлення такої інформації, підлягає попередньому розгляду уповноваженою особою у строк не більше десяти робочих днів з дня внесення цієї інформації до Єдиного порталу повідомлень викривачів.

У разі якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не відповідає вимогам цього Закону, його подальший розгляд здійснюється у порядку, визначеному для розгляду звернень громадян, про що інформується особа, яка здійснила повідомлення.

У разі якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не належить до компетенції органу або юридичної особи, до якого (якої) воно надійшло, подальший розгляд такого повідомлення припиняється, про що інформується особа, яка здійснила повідомлення, з одночасним роз’ясненням щодо компетенції органу або юридичної особи, уповноважених на здійснення розгляду чи розслідування фактів, викладених у повідомленні.

У разі якщо наведена у повідомленні інформація стосується уповноваженої особи органу або юридичної особи, до якого (якої) надійшло таке повідомлення, порядок розгляду такого повідомлення визначається керівником відповідного органу або юридичної особи.

У разі якщо наведена у повідомленні інформація стосується керівника органу або юридичної особи, до якого (якої) воно надійшло, таке повідомлення у триденний строк надсилається суб’єкту, уповноваженому здійснювати розгляд чи розслідування фактів, викладених у повідомленні, про що інформується особа, яка здійснила повідомлення.

У разі якщо за результатами попереднього розгляду повідомлення викладена у ньому інформація підтверджується, винні особи притягаються до дисциплінарної відповідальності уповноваженим на це суб’єктом відповідного органу або юридичної особи.

У разі якщо в ході проведення попереднього розгляду виявляються ознаки корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, матеріали передаються відповідному спеціально уповноваженому суб’єкту у сфері протидії корупції або Державному бюро розслідувань.

Дисциплінарне провадження за повідомленням проводиться у строк не більше 30 днів з дня завершення попереднього розгляду. Якщо в зазначений строк перевірити повідомлену інформацію неможливо, строк дисциплінарного провадження може бути продовжено до 45 днів. Повторне продовження строку внутрішньої перевірки не допускається.

Особі, яка здійснила повідомлення, надається детальна інформація про результати попереднього розгляду, а також дисциплінарного провадження (якщо воно проводилося) у триденний строк з дня завершення відповідного розгляду чи провадження.

 

Спеціальні уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції:

Національне агентство з питань запобігання корупції

бул. Дружби народів, 28, м. Київ, 01103

онлайн форма для повідомлень: https://nazk.gov.ua/uk/povidomyty-pro-koruptsiyu/

Національне антикорупційне бюро України 

вул. Василя Сурикова, 3, 03035, м. Київ, електронна пошта: info@nabu.gov.ua,

онлайн форма для повідомлень: https://nabu.gov.ua/povidomlennya-pro-kryminalni-pravoporushennya-abo-neobgruntovani-aktyvy

Державне бюро розслідувань

вул. Симона Петлюри, буд. 15, м. Київ, 01032, адреса електронної пошти для приймання ВИКЛЮЧНО заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення: crime@dbr.gov.ua.

Офіс Генерального прокурора

вул. Різницька, 13/15, м. Київ, 01011, «Телефон довіри» - (044) 200-79-87, електронна пошта: korrupcia.centr@gp.gov.ua

Національна поліція України

01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10,

онлайн форма для повідомлень: https://mvs.gov.ua/activity/prevention-corruption

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux