Новини та оголошення
Опубліковано 21 листопада 2022 року о 16:10

Опубліковано 21 листопада 2022 року о 16:10
Звіт за результатами публічного обговорення проєкту Антикорупційної програми Державного агентства інфраструктурних проектів України на 2022-2024 роки
Звіт.pdf

Опубліковано 31 жовтня 2022 року о 14:25

ОГОЛОШЕННЯ

З метою отримання пропозицій і зауважень до проєкту антикорупційної програми від зовнішніх заінтересованих сторін та проведення її публічного обговорення, відповідно до Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 № 830/21, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.02.2022 за № 219/37555, Державне агентство інфраструктурних проектів України повідомляє про початок публічного обговорення Антикорупційної програми на 2022-2024 роки.

Зважаючи на безпекову ситуацію в країні, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», публічне обговорення відбудеться в формі електронних консультацій.

Запрошуємо долучитись до публічного обговорення представників громадськості та експертів, які мають підтверджені досвід, знання та вміння ідентифікації корупційних ризиків та володіють знаннями про особливості діяльності Укрінфрапроекту його зовнішнє і внутрішнє середовище, а також особливості організаційно-управлінської діяльності.

Письмові пропозиції просимо надсилати на електронну пошту: antykor@uip.gov.ua протягом двадцяти календарних днів з дати опублікування цього оголошення.


Антикорупційна програма на 2022-2024 рр. ПРОЄКТ
Реєстр ризиків

Опубліковано 16 вересня 2022 року о 15:25

В межах підготовки Антикорупційної програми Укрінфрапроекту на 2022-2024 роки, з метою встановлення ймовірності вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень працівниками Укрінфрапроекту, встановлення причин, умов та наслідків можливого вчинення таких правопорушень, а також аналізу ефективності існуючих заходів контролю, спрямованих на запобігання реалізації корупційних ризиків, здійснюється збір та аналіз інформації про фактори середовища Укрінфрапроекту і визначення вразливих до корупції функцій та процесів. Під час збору та аналізу інформації визначаються зовнішні та внутрішні заінтересовані сторони, проводиться їх опитування (анкетування), аналізується та узагальнюється отримана інформація.

Просимо представників зовнішніх заінтересованих сторін Укрінфрапроекту (громадян, громадських об’єднань, ділових партнерів, підприємств що належать до сфери управління, експертів, які володіють знаннями про особливості діяльності Укрінфрапроекту його зовнішнє і внутрішнє середовище, а також особливості організаційно-управлінської діяльності, представників органів державної влади, які взаємодіють з Укрінфрапроектом) долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків та пройти анонімне анкетування за посиланням https://cutt.ly/NCuZaLS.


Опубліковано 19 серпня 2022 року л 15:20

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 № 830/21, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.02.2022 за № 219/37555, Державне агентство інфраструктурних проектів України повідомляє про проведення оцінювання корупційних ризиків у своїй діяльності та підготовку Антикорупційної програми на 2022-2024 роки. З метою формування складу Робочої групи з проведення оцінювання корупційних ризиків, забезпечення всебічності та об’єктивності оцінки корупційних ризиків у діяльності Укрінфрапроекту, запрошуємо долучитись до роботи Робочої групи представників громадськості та експертів, які мають підтверджені досвід, знання та вміння ідентифікації корупційних ризиків та володіють знаннями про особливості діяльності Укрінфрапроекту його зовнішнє і внутрішнє середовище, а також особливості організаційно-управлінської діяльності.

Письмові пропозиції просимо надсилати на електронну пошту: antykor@uip.gov.ua протягом десяти календарних днів з дати опублікування цього оголошення.

Наказ № 76 від 18.08.2022 Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Державного агентства інфраструктурних проектів УкраїниОпубліковано 08 серпня 2022 року о 12:40

Як повідомити про посадовців-колаборантів?

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) продовжує збирати інформацію про посадовців, які можуть бути зрадниками України та передавати ці дані до Служби безпеки України (СБУ). Ви також можете долучитися до пошуку зрадників на місцевому рівні.

Для цього НАЗК має додатковий захищений канал — пошту stopzrada@nazk.gov.ua.

Для того, щоби ваш лист розглянули в першу чергу, дотримуйтеся кількох порад:

1. Зазначте тему листа. Для прикладу: «Для внесення до Реєстру». 

Це дозволить максимально швидко та оперативно відреагувати на повідомлення.

2. Вкажіть фактичні відомості про особу, яку підозрюєте в колабораціонізмі. 

Прізвище, ім’я, по-батькові, посаду, причину, через яку ви подаєте дані про цю особу, та інші дані, які можуть свідчити про співпрацю посадовця з ворогом.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux